Introduction to Android Market

QArea Team by QArea Team on December 8, 2011

Introduction to Android Market
Reading Time: 2 minutes

Android Market є інтернет – магазин програмного забезпечення , який розроблений для Android пристроїв з допомогою Google .

На всіх Android-пристроях встановлена додаткова програма Android Market і дозволяє користувачам переглядати та завантажувати програми, що розміщуються на ринку та опубліковані сторонніми розробниками Android . Веб-сайт більше, ніж сам додаток Market, надає детальну інформацію про деякі доступні програми, особливо про ті, які позначені як “Найпопулярніші”, “Найвище оплачені” та “Пропоновані”.

Android Market служить ліцензованим програмним забезпеченням Google і не є відкритим кодом. Він доступний для планшетів, телефонів та інших пристроїв Android. Крім того, Market допомагає розробникам у розповсюдженні, тобто користувачі можуть відвідувати та легко завантажувати контент. Постачальники вмісту платять за систему оплати. Такий спосіб продажу дозволяє розробникам отримувати прибуток легко, і їм не потрібно турбуватися про надання та просування своєї продукції.

Android Market – це відкрита система, кожен може публікувати вміст, і вам просто потрібно зареєструватися, завантажити, охарактеризувати та оприлюднити місця та програми ваших додатків.

Google підготував статистику та аналітику для вдосконалення та планування бізнесу для розробників. А користувачі мають можливість описувати та коментувати програми розробників.

Вся підтримка інфраструктури платні та безкоштовні програми та контроль забезпечує Google.

Однією з головних переваг Android Market є модель розподілу доходу: оператор та розробник можуть домовитись про виплати 70% для розробника, 25% для оператора та 5% за збереження.

Доступність для розробників

Програми для Android не потрібно отримувати від Android Market. Програми для Android можна придбати з будь-якого джерела, наприклад, із власного веб-сайту розробника або з будь-якої іншої сторонньої альтернативи ринку, яка існує та може бути встановлена ​​на гаджетах Android поряд із Market.

Заборонені дії

Забороняється займатися будь-якою діяльністю з Ринком, а також розповсюдженням або розробкою продуктів, які втручаються з пошкодженнями, доступом або порушенням в несанкціонованому порядку серверів, мереж, пристроїв чи інших послуг або властивостей будь-яких третіх сторін. Забороняється використовувати інформацію про клієнтів, взяту з Ринку, для розповсюдження чи продажу товарів поза Ринком. Будь-яка стаття, яку ви поширюєте на Android Market, повинна дотримуватися Політики щодо вмісту ринку для розробників.

Захист програм

Програми, створені сторонніми розробниками та розповсюджені через Android Market, можна запускати на пристроях Android. Після того, як програми підписалися, вони дозволяють розробникам негайно робити свої програми без будь-якого розширеного процесу затвердження.

Після встановлення програми Android показує всі необхідні дозволи. У цей момент користувачі можуть визначити, встановлювати додаток чи ні.

Дозволи до програми можуть включати :

  • Здійснюйте телефонні дзвінки
  • Доступ до інформації про телефонну книгу користувача
  • Прочитайте та запишіть карту пам’яті
  • Доступ до Інтернету
  • Надсилання SMS-повідомлень

Google забороняє вміст, що включає мову ненависті, приватну та конфіденційну інформацію, заборонені продукти, порушення авторських прав, шкідливі продукти, насильницьку або знущальну поведінку, оголеність та матеріали сексуального характеру.

Користувачі Android Market можуть використовувати лише 13 років або старші користувачі.

to-top